Využití přístroje "starvac"

Estetické:

Programy jsou zaměřeny na péči o problematické partie. Cílem masáží je formování postavy, odstranění celulitidy, lymfatických otoků, vyhlazování vrásek (zvláště na obličeji, dekoltu a krku) a strií. Masáže jsou relaxační, dochází ke stimulaci cirkulace krve a lymfy a je podporováno odplavování toxinů. Kůže se vyhlazuje, rozjasňuje a zlepšuje se její tonus.

Léčba celulitidy - zeštíhlení problematických partií, formování postavy, odbourávání podkožního tuku, odstranění ochablého bříška po porodu, odstranění tukových polštářků, zpevnění pokožky.

Lymfatická drenáž - zlepšení lymfatického toku, účinné pročišťování těla, podpoření funkčnosti krevního oběhu, odstranění otoků.

Lymfatická drenáž obličeje - omlazování a zpevňování pleti obličeje, vyhlazování vrásek, odstraňování váčků pod očima, ochablých očních víček a dvojité brady.


Zpevnění a zvětšení objemu poprsí Vyhlazování jizev

Zbavení pocitu těžkých, unavených nohou Podpora při léčbě akné

 

Terapeutické:

Léčebná rehabilitace- masáže při bolestech zad, ztuhlosti kloubů, poruchách prokrvení, těžkých nohou, a to včetně reflexních masáží.

Pooperační ošetření - hematomy, jizvy

Poruchy prokrvení, zadržování vody

Relaxační masáž
– uvolnění zádového svalstva

 

přístrojová lymfodrenáž - kalhoty, návleky na HK

Přístrojová lymfodrenáž se používá na snížení lymfatických otoků HK, DK, dle ordinace lékaře. Lymfodrenáž je vhodné též při pocitu těžkých nohou, při celodenním stání v zaměstnání, při syndromu neklidných nohou a dalších diagnozách.
 
Léčba obvykle zahrnuje 10 sezení, program je na 55 minut. Pojišťovna hradí 30 minut aplikace, doplatek pacienta dle platného ceníků.
 
Pro informace a/nebo objednání volejte 777 190 046 nebo vyplňte formulář ZDE.

Kontakt

MUDr. Hana Jarošová, PhD. 777190046 - objednání k lékaři Říčany, Jílové, Mníšek
775240829 - objednání fyzioterapie Říčany a Mnichovice, volat pouze Po,Ut 9-13 a St 8-12 13-17
739544616 - objednání k lékaři do Mnichovic
732349285 - objednání fyzioterapie Mníšek
739827096 - objednání fyzioterapie Jílové
brc.jarosova@gmail.com