Zhoršuje se Vám paměť, koncentrace a myšlení?

12.07.2016 20:50

Možná Vašemu organizmu chybějí některé látky, které zajištují normální ochranu a fungování nervových buněk.

Doplněk stravy notifikovaný pro ČR je RISCHIARIL®. Tento přípravek obsahuje vitamin E, Vitamin C, kyselinu alfa-lipovou a citicolin.

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stressem

Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti. Přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Cholin je v lidském organizmu výchozí látkou pro tvorbu některých velmi důležitých látek pro nervovou soustavu, jako je acetylcholin a fosfatidylcholin, který je základní složkou stěny nervových buněk.

Citikolin (CDP cholin) je biogenní látka, která pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlepšení kognitivních funkcí – tj. paměť, myšlení, schopnosti koncentrace a orientace. Citikolin přispívá k tvorbě sfingomyelinu, který je základní složkou myelinových pochev, které obalují výběžky neuronů. Citikolin je prekurzorem fosfatidylcholinu, jenž je základní složkou stěny nervových buněk. Citikolin přispívá k obnově mitochondrií, které jsou zodpovědné za tvorbu buněčné energie; působí proti peroxidaci lipidů, tedy procesu, který poškozuje buněčné membrány neuronů. Citikolin má svůj význam i u neurodegenerativních onemocnění. Citikolin je důležitý pro funkcí mozku, protože přispívá k adekvátní komunikaci buněk podporou syntézy neurotransmiterů – acetylcholinu, noradrenalinu a dopaminu. Tyto mechanizmy mají význam při ohrožení mozku ischemií cévního původu (cévní mozkové příhody) i při neurodegenerativních nemocech.

Přípravek RISCHIARIL® je možné zakoupit v našem Bioregeneračním centru v Říčanech, pro bližší informace volejte tel 777 190 046.

Kontakt

MUDr. Hana Jarošová, PhD. 777190046 - objednání k lékaři Říčany, Jílové, Mníšek
775240829 - objednání fyzioterapie Říčany a Mnichovice, volat pouze Po,Ut 9-13 a St 8-12 13-17
739544616 - objednání k lékaři do Mnichovic
732349285 - objednání fyzioterapie Mníšek
739827096 - objednání fyzioterapie Jílové
brc.jarosova@gmail.com